Vytvořte si snadno a rychle

Atraktivní výzdobu z živých rostlin, která vytrvá po tři roční období

Tak rádi byste měly krásně vyzdobený vchod do domu, nebo vstup ze zahrady či dvora anebo třeba balkón a terasu? Měnily byste rády výzdobu podle ročních období, aby každá návštěva pěla pochvaly na vaši originální výzdobu?

No jo, ale jak na to, že? Nemáte možná čas, prostor nebo inspiraci, co pořád tvořit. Také se vám možná nechce stále nakupovat nové ozdůbky a rostliny. A třeba ani nevíte, jak to všechno skloubit a provést, aby vás výsledek dlouho těšil.

Tak toho všeho se už nemusíte bát. Stáhněte si video, kde je jasně ukázáno a vysvětleno, jak si osázet květináč nebo truhlík tak, aby zdobil na podzim, v zimě i na jaře. Možná se to zdá těžko uvěřitelné, ale s pomocí stálezelených rostlin, jarních cibulovin a sezónních ozdob a přírodnin si vytvoříte originální, živou a snadno proměnlivou dekoraci.

Nechejte se inspirovat a s pomocí videa s praktickou ukázkou začněte tvořit svůj hezčí svět.

Přihlášením dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zaslání video návodu a se zasíláním informací o zahradnických kurzech a článcích na zahradní téma od Zahradní štěstí – Jana Fryčová – v souladu s GDPR.

zahradni-stesti-realizace-AP-jana-frycova
zahradni-stesti-realizace-AP-jana-frycova